BLOG

07 Desembre 2016


La Sra. Gemma Carím, Presidenta del Consell Comarcal de la Ribera d’Ebre visita la nostra Entitat

la-sra-gemma-carim-presidenta-del-consell-comarcal-de-la-ribera-debre-visita-la-nostra-entitat

El 7 de desembre de 2016, vam rebre la visita a la nostra Entitat de la Sra. Gemma Carím, Presidenta del Consell Comarcal de la Ribera d'Ebre. El Sr. Josep Mª Garcia, Gerent, la Sra. Mª Teresa Moreno, Directora Tècnica i la Sra. Cristina Micó, Directora Tècnica de la Llar-residència, van acompanyar a la Sra. Presidenta durant la visita als Serveis.

La Sra. Gemma Carím va mostrar la seva satisfacció i va expressar que és un orgull per a la comarca comptar amb una entitat com el Jeroni de Moragas, tant per la tasca que realitza en l’àmbit de les persones amb discapacitat, atenent aproximadament a 100 persones, com en l’àmbit de l’ocupabilitat, ja que compta amb un equip d’uns 50 treballadors i professionals.

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital