BLOG

27 Setembre 2017


L’Ajuntament d’Ascó i l’Associació Jeroni de Moragas signen un conveni de col·laboració

lajuntament-dasco-i-lassociacio-jeroni-de-moragas-signen-un-conveni-de-collaboracio

El dia 25 de setembre de 2017, l’Alcalde d’Ascó, Josep Maria Buixeda, i el President de la nostra Associació, Josep Forment, han signat un conveni de col·laboració pel qual l’ens municipal aportarà, per aquest any, la quantitat econòmica de 10.000 euros. Aquesta aportació dobla la que es venia donant fins ara que era de 5.000 euros.

Es tracta d’un suport econòmic perquè l’Associació pugui desenvolupar tots els serveis que té en marxa: un centre d’educació especial, un centre ocupacional i un centre especial de treball que dona servei a 100 persones amb discapacitat intel·lectual. També compta amb una llar-residència que dona servei a 24 usuaris.

Volem agrair a l’Ajuntament d’Ascó la col·laboració que realitza any rere any amb la nostra Entitat.

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital