BLOG

18 Novembre 2016


Més mostres de Responsabilitat Social Corporativa (RSC) cap a la nostra Associació

El passat 18 de novembre el grup de consultoria i servei a les empreses JURISA, va organitzar una conferència a càrrec de SOR LUCÍA CARAM, al teatre “La Llanterna” de Móra d’Ebre.

mes-mostres-de-responsabilitat-social-corporativa-rsc-cap-a-la-nostra-associacio

El divendres 18 de novembre, el grup de consultoria i servei a les empreses JURISA, va organitzar una conferència a càrrec de SOR LUCÍA CARAM, amb el tema “Compromís i Solidaritat”. Una vegada més, el gerent de l’oficina de Móra d’Ebre, en Jordi Solé, en el decurs de l’acte, va demanar als assistents la seva solidaritat cap a l’Associació Jeroni de Moragas.

Molt agraïts a tots els professionals del grup JURISA de Móra d’Ebre, i a tots els assistents, que una vegada més, mostressin la molt lloable acció de responsabilitat social corporativa (RSC) i el ferm compromís amb la nostra entitat.

MOLTES GRÀCIES A TOTS !!!

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital