BLOG

19 Juny 2017


Participem a “Enfutbola’t. Futbol per a tothom”

El futbol català s'ha citat aquest diumenge 18 de juny a Premià de Dalt. La jornada ha estat organitzada per la Fundació de la Federació Catalana de Futbol per tal de demostrar que el futbol és un esport apte per tothom.

participem-a-enfutbolat-futbol-per-a-tothom

El nostre equip de futbol ha participat a la jornada lúdico-esportiva, format per jugadors del Centre d’Educació Especial. El seu entrenador és Manel Saltor que durant l’any els ha entrenat al camp de futbol del Club Esportiu Olímpic de Móra d’Ebre.

Els nostres jugadors es van enfrontar a múltiples partits al llarg de tot el dia, gaudint del futbol, l’esport que més els agrada, i van poder compartir la seva afició amb nois i noies d’altres clubs catalans.

Volem agrair al Manel Saltor la seva dedicació i interès en dinamitzar la pràctica esportiva del futbol a la nostra Entitat i al Club Esportiu Olímpic la cessió de les seves instal·lacions per poder realitzar els entrenaments.

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital