BLOG

18 Novembre 2015


Visita Director General de Joventut de la Generalitat de Catalunya

El dia 18 de novembre de 2015, vam rebre la visita del Director Gral. de Joventut, el Sr. Antoni Reig i Casassas i de la Coordinadora Territorial de Joventut a les Terres de l’Ebre, la Sra. Teresa Marcelino i Obiol

visita-director-general-de-joventut-de-la-generalitat-de-catalunya

El dia 18 de novembre de 2015, vam rebre la visita del Director Gral. de Joventut, el Sr. Antoni Reig i Casassas i de la Coordinadora Territorial de Joventut a les Terres de l’Ebre, la Sra. Teresa Marcelino i Obiol i vam compartir una estona agradable amb les persones usuàries.

El Personal Directiu de l’Entitat els va mostra l’activitat terapèutica del Centre Ocupacional i l’activitat productiva del Centre Especial de Treball de la nostra Associació, també vam tenir l’ocasió de visitar la Llar-residència “Teresa Fernández” de la Fundació Privada AJEM, on conviuen 24 persones usuàries.

Després de la visita, tant el Director General com la Coordinadora Territorial van expressar la seva satisfacció en veure la tasca social que realitza la nostra Entitat al territori. 

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital