BLOG

10 Gener 2018


XEIC fa un donatiu a l'Associació Jeroni de Moragas

xeic-fa-un-donatiu-a-lassociacio-jeroni-de-moragas

L'empresa Xarxes de l'Ebre Internet i Comunicacions (XEIC) ha fet lliurament a la nostra Associació d'un donatiu de 243 euros, recollits gràcies als 243 clics que va obtenir la felicitació electrònica que va penjar l'empresa a Internet. XEIC es va comprometre d'antuvi a aportar un euro de donatiu a la nostra Entitat, per cada clic dels internautes a la felicitació nadalenca.

El responsable de l'empresa, Sr. Iban Querol, s’ha reunit amb el Sr. Joan Piñol, Alcalde de Móra d’Ebre per presentar-li aquesta iniciativa solidària.

Volem agrair a XEIC la seva iniciativa solidària vers la nostra Entitat.

 

Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | © Jeroni de Moragas · 2015

Nuwa Agència Digital